Specjalistyczne Prace Wysokościowe Warszawa

By uściślić nieco temat prac wysokościowych / alpinistycznychAlpiniści przemysłowi czy bardziej precyzyjnie technicy dostępu linowego, to

Prace Alpinistyczne – Mycie elewacji budynku ZUS metodą dostępu linowego

pracownicy którzy weszli w posiadanie nie zbyt tajemnej wiedzy jaką jest wykorzystanie lin i akcesoriów wspinaczkowych do dotarcia w miejsce trudno dostępne lub niedostępne w w wyniku niemożności użycia podnośników, rusztowań i innych. Dobry technik dotrze na linach lub inną metodą do miejsca swojej właściwej pracy szybciej i bezpieczniej niż technik kiepski,  ale .. na tym tak naprawdę kończą się kwestie umiejętności w operacjach sprzętowych/w linie. Dalszy przebieg prac a w szczególności jej końcowy efekt odegrają umiejętności i doświadczenie w pracach które zazwyczaj wykonuje się na ziemi lub z rusztowania. Alpinista przemysłowy to nikt inny jak: dekarz, malarz, tynkarz czy monter z uprzężą na „tyłku” obwieszony dodatkowo jak choinka różnymi kolorowymi karabinkami, rolkami i Bóg wie czym jeszcze… Bardziej wykwalifikowani technicy dostępu linowego zajmują się np.  spawaniem, piaskowaniem instalacją systemów teletransmisji danych czy prawdziwy arborysta (chirurg drzew) których traktuję osobiście jak współczesnych Druidów.

O dobrego Alpinistę bardzo trudno, dobrego rozumiem przez to kogoś kto w branży wysokościowej przepracował 5-10 lat i ma przynajmniej 2,3 specjalizacje.

Do naszych codziennych prac od przeszło dwóch lat są prace monterskie, prowadzimy różnego rodzaju montaże konstrukcji stalowych i nie tylko na wysokości, pracujemy również branży łącznościowej – zajmujemy się instalacją, rozbudową i konserwację  sieci teletransmisji danych polskich teleoperatorów w pełnym zakresie. W branży wysokościowej jesteśmy aktywni od końca poprzedniego stulecia, każdy z naszych pracowników pracuje w zawodzie od minimum siedmiu lat, na linach nie zbieraliśmy chyba tylko szyszek i nie laminowaliśmy wiatraków, większości innych prac możliwych do wykonania na linach robiliśmy włącznie z odgrywaniem BatMan`a.

Zajmujemy się również kompleksową opieką nad dachami i elewacjami wielu warszawskich obiektów budownictwa mieszkaniowego. Współpracujemy z wieloma agencjami zarządców nieruchomości i wspólnotami mieszkaniowymi – remontujemy dachy, kominy, wymieniamy rynny i piony spustowe. Zabezpieczamy również budynki przed niechcianą obecnością Gołębi – jesteśmy dystrybutorem zabezpieczeń elektrycznych/dźwiękowych jak i siatek oraz kolców chroniących powierzchnie przed przebywaniem na nich ptaków.

Zajmujemy się również usługami porządkowymi, posiadamy specjalne maszyny wysokociśnieniowe do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, elewacji, dachów czy placów i chodników. Zimą zajmujemy się odśnieżaniem dużych obiektów handlowych i Logistycznych na terenie całej polski.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s