Przygotowanie Dachów do okresu zimowego.

Zakończyliśmy prace na dachach wspólnot mieszkaniowych, ostatnie prace kończyliśmy niemal że w śniegu. Zabezpieczenie otwartych kominów nasadami, hydroizolacje czap kominowych, drobne naprawy w poszyciu dachowym głównie wykonanym papą termozgrzewalną. Oczyszczanie rynien i sprawdzanie drożności rynien, sprawność systemów przeciwoblodzeniowych to prace które każda wspólnota mieszkaniowa lub zarządzający nią administrator powinien zlecić najpóźniej z nadejściem jesieni.

Przygotowanie dachu jest również ważne z punktu widzenia jego późniejszego odśnieżania, dach powinien być oczyszczony z pozostawionych śmieci i odpadków które mogły by uszkodzić dach w trakcie usuwania z niego śniegu. Z doświadczenia prowadzenia wielu prac wysokościowych dla budownictwa mieszkaniowego, wiemy że na połaciach potrafią zalegać najróżniejsze pozostałości zarówno po remontach jak i imprezach.

Odśnieżanie dachu wykonywane przez profesjonalną firmę z pewnością nie przyniesie strat w postaci poniszczonych rynien i podziurawionego dachu co przy nierozsądnym wyborze firmy może się zdarzyć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s