Bezdotykowe Odśnieżanie Dachów w Warszawie – bezpieczne dla poszycia dachowego

Zgadzamy się z tym, że nazwa brzmi nieco śmiesznie – „bezdotykowe odśnieżanie”, lecz na tym śmieszność się kończy.

Odśnieżanie dachu nie jest w cale prostą czynnością – większość osób pomyśli że to nic innego niż machanie łopatą lub bieganie z pługiem z lewej na prawą. W niektórych przypadkach owszem to prosta praca, jeśli dach jest mały, płaski jeszcze bez murów ogniowych na krawędziach a komuś kto tą pracę  wykonuje, nie zależy na tym co pozostawi po sobie prócz braku śniegu.. Przy dachach krytych w niektórych technologiach lub dużych połaci dachowych – zadanie staje się nieco bardziej skomplikowane.  Biorąc pod uwagę dziesiątki lub setki metrów sześciennych śniegu, transport po dachu do stref zrzutu –  często setki metrów przez dachową infrastrukturę, mówimy o dziesiątkach  ton, i dbałość o poszycie dachowe które łatwo uszkodzić, element czasu i odpowiedzialności. To nie rzadko logistyczne wyzwanie !

Praca pługów po papie dachowej też w pewien sposób na nią wpływa negatywnie, choć tu wybór odpowiedniej firmy z profesjonalnymi pracownikami w dużej mierze zapewni jej bezpieczeństwo. Na przestrzeni wielu lat pracy przy obsłudze zimowej powierzchni dachowych wielkopowierzchniowych nauczyliśmy się wykorzystywać do odśnieżania dachów żywioł wiatru. Dysponujemy urządzaniami które wytwarzają silne strumienie wstępnie ogrzanego powietrza usuwające śnieg bez kontaktu mechanicznego z dachem, nie ma mowy o pociętej pługami i łopatami membrany dachowej czy papy.  Odśnieżanie tą techniką jest bezpieczne, wydajne i bardzo dokładne – nie pozostawia zbitych złogów śniegu, usuwa śnieg i lód ze wszystkich zakamarków dachu takich jak naroża, świetliki, obróbki blacharskie pasy pod rynnowe itp.

Nasza firma p.h.u. Axon  – technikę odśnieżania bezdotykowego /można też osuszyć w ten sposób, zimą  fragment dachu do naprawy/ stosuje zarówno na połaciach wielkopowierzchniowych jak i mniejszych dachach już od 500 m2 powierzchni.

Polecamy ten sposób odśnieżania szczególnie na dachach krytych papą  i blachą oraz membraną dachową w przypadku odśnieżania dachów o dużej powierzchni.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s